с. Богданівка. Богданівська ЗШ І-ІІст.

Управління

Задачі, які ставить педагогічний колектив на 2011 – 2012 навчальний рік:
  1.     Цілеспрямована спільна робота педагогічного колективу і кожного вчителя над підвищенням рівня навчальних досягнень учнів з усіх навчальних предметів.
  2.     Робота над удосконаленням уроку як засобу розвитку творчої особистості вчителя і учня, самореалізації творчої особистості.
   3.     Підвищення рівня участі та професіоналізму учнів у виховних заходах школи та району.
  4.     Активізувати роботу з питань громадської свідомості учнів, шкільного самоврядування, формування патріотизму, громадянських і конституційних обов’язків, поваги до державних символів України, національної ідеї.
  5.     Вивчення проблеми наступності навчання в школі, адаптація учнів.
  6.     Впровадження інформаційних та комунікаційних технологій, компютеризації НВП.
  7.     Врахування вчителями-предметниками, класними керівниками принципів диференціації та індивідуалізації, психолого-педагогічних особливостей дітей.
  8.     Робота з профілактики дитячої злочинності та правопорушень.
  9.     Створити умови для підвищення педагогічної майстерності вчителя шляхом самоосвіти.