с. Богданівка. Богданівська ЗШ І-ІІст.

На початку навчального року були створені
м етодичні комісії, та призначені керівники:
-         математично-гуманітарного циклу – Уткіна С.І.
-         початкових класів – Максименко Л.А.
-         класних керівників – Пархоменко Т.М.
які працюють над реалізацією науково-методичного проекту, де на протязі року були розглянуті  такі питання:
1.                 Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання предметів гуманітарного та природничо-математичного циклів.
2.                 Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання в початковій школі.
3.                 Особливості застосування інтерактивних технологій на уроках математики. (початкові класи)
4.                 Реалізація принципу ціннісної орієнтації у роботі педагога”.(початкові класи)
5.                 Про організацію проведення шкільних предметних олімпіад. (гуманітарно-математичний цикл, початкові класи).
6.                 Педагогічна адаптація учнів 5 класу в основній школі. (гуманітарно-математичний цикл)
7.                 Формування позитивних мотивів засвоєння вчителями особистісно-розвиваючих продуктивних технологій навчання. (гуманітарно-математичний цикл)
Кожен вчитель згідно проектів області та школи працює над конкретною темою.
Були проведені засідання методичної ради:
1.      „Аналіз методичної роботи за минулий рік. Завдання на новий навчальний рік. Затвердження плану роботи. (вересень 2010 року).
2.      Удосконалення навчально-виховного процесу на основі інтерактивних технологій”. (листопад 2010 р.)
3.      „Аналіз результативності роботи за I семестр” (січень 2011року).
      На психолого-педагогічних семінарах були розглянуті  теми:
-         „Психолого-педагогічні основи самоосвітньої діяльності сучасного вчителя”
-         „Креативна інноваційна особистість – мета нової гуманістичної освіти”
-   „Особистість вчителя в розвитку креативних здібностей вчителя”
-   „Творчість вчителя - запорука розвитку творчого потенціалу учня”
           На засіданнях педагогічної ради розглядалися такі питання:
-   Створення умов для педагогічної адаптації учнів 1-го та 5-го класу до навчання.
-   Творчість вчителя – основа поліпшення навчально-виховного процесу”.