с. Богданівка. Богданівська ЗШ І-ІІст.

Семінари, конференції, педради

На базі нашої школи за навчальний рік були проведені такі районні семінари:
- Бібліотекарів шкіл  (Брусєнцова С.М.) на тему: „Моніторингова та маркетингова діяльність шкільної бібліотеки”;
- Вчителів основ здоров’я (Топорова Т.В.) на тему: „Створення здоров’єзберігаючого освітнього середовища та формування здорового способу життя як головний фактор розвитку інноваційної особистості”.
 Робота вчителів та проведені семінари були відмічені на високому рівні.
Учні беруть активну участь у всіх районних, а також обласних конкурсах. В районних олімпіадах призові місця посіли такі учні: 8 клас – Мартинов Владислав, I місце (біологія, вчитель Топорова Т.В.), 4 клас - Балуєв Олександр, II місце (математика, Краснікова В.О.), 4 клас – Грищенко Данило, II місце (українська мова, вчитель Краснікова В.О.).
Виховна робота була спрямована на реалізацію Концепції Громадянського виховання через систему самоврядування, інформгодин, курсів «Школа проти Сніду», «Рівний-рівному». Учні школи брали активну участь в усіх районних, обласних заходах та в цьому році брали участь у Всеукраїнських конкурсах з українознавства «Патріот», з математики «Кенгуру», з фізики «Левеня», російської мови «Ведмежа», англійської мови «Гринвіч», інформатики «Бобер», біології, географії «Колосок», «Смішний колосок». Учні з задоволенням брали участь в усіх конкурсах та мають гарні результати.
Значних успіхів досягли учні в екологічних районних, обласних конкурсах та виставках:, так перші місця були досягнуті в таких акціях:
- переможці у Всеукраїнському конкурсі-огляді «На зразкову екологічну стежину закладів освіти»;
- виступ екологічної агітбригади;
- «Екологічний марафон» (керівник Топорова Т.В.);
В обласному конкурсі «Знай і люби свій край» - ІІІ місце;
Учні школи брали участь в місцевому фестивалі м. Павлограда «Різдвяна зірка» - І місце (керівник Шумська Н.А.). Дипломатами в районному огляді-конкурсі в номінації художнього читання стали Бабічева Г., Солоділова Х. (керівник Уткіна С.І.).
В підсумках районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» ми посіли IVмісце, але в таких номінаціях, як народна іграшка – І місце (керівник Брусєнцова С.М.), бісероплетіння – ІІ місце (керівник П’ятерня С.Б.).
В  спортивно-масовій роботі, вибороли Iмісце в районних зональних змаганнях по футболу на приз «Шкіряний м’яч» 1999 р.н; І місце по волейболу (дівчата); ІІ місце по футболу на приз «Шкіряний м’яч» 2000 р.н.; по футболу на приз «Шкіряний м’яч» 1998 р.н.;  II місце по баскетболу (дівчата) на приз Бровченко і Черевика. В районних фінальних змаганнях – ІІ місце з волейболу (дівчата) та ІІІ місце по футболу на приз «Шкіряний м’яч» 1999 р.н. Брали участь в обласних змаганнях з пляжного волейболу (дівчата) – V місце. Стали переможцями в змаганнях по туризму в номінації «Візитна картка». Та на протязі року учні нашої школи брали участь в сільських спортивних змаганнях і виборювали призові місця:
-         Волейбол - чотири учениці (Поцілуйко Вікторія, Пархоменко Ірина, Ганцева Вікторія, Ігнатенко Ганна) брали участь в районних змаганнях, де посіли Iмісце.
-         В змаганнях по настільному тенісу – Поцелуйко Віка – I місце.
На робочих лінійках підводяться підсумки за тиждень, декаду, семестр, як за успішність так і за активність учнів в проведених заходах. Кращі класи, учні, команди нагороджувались призами, що спонукає учнів до навчання та участі в заходах.